V uplynulých 10 letech jsme vybavili desítky učeben středních škol v Plzeňském kraji a v Plzni moderními projekčními multimediálními
a interaktivními systémy včetně příslušenství. Mezi nejžádanější patřily především systémy na bázi ekoTAB keramických tabulí a Triptych na zvedacím stojanu vybavené Interaktivními systémy eBeam ( fy. Luidia, USA). Dále jsme vybavili desítky tříd a učeben škol Plzeňského kraje interaktivními dotykovými tabulemi Triumphboard české provenience a interaktivními projektory EPSON. Interaktivní systémy a tabule byly již vybaveny většinou projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností. Součástí dodávek vždy bylo softwarové vybavení pro podporu výuky vč. proškolení učitelů. V rámci komplexních dodávek jsme prováděli kompletní montáž komponent vč. propojení interaktivních tabulí a projektorů s PC či notebooky, mnohdy na přání elegantně jen jediným USB kabelem. Řadu tříd a učeben jsme vybavili žádanými přípojnými místy - klasickými na zeď či na přání namontované do učitelského stolu. Řadu učeben jsme též vybavili výkonnou projekcí na velkoformátové projekční plátna doplněné o vhodné ozvučení učeben napojených na různá multimediální zařízení.

Ukázky z vybraných typových referencí PPC na středních školách:

Střední odborné učiliště elektrotechnické Plzeň

V roce 2014 jsme vybavily velký společenský a kongresový sál pro cca 300 návštěvníků v SOUE Plzeň výkonným projekčním systémem Panasonic, příhledovými monitory Panasonic, velkoformátovým el. stahovatelným plátnem Da_Lite, systémem ozvučení, řídícím systémem pro jednoduché ovládání, včetně kompletní montáže.


Střední průmyslová škola strojnická Plzeň

V r. 2013 jsme kompletně vybavily novou aulu SPŠ Strojnické Plzeň ve spolupráci se ŠKODA Transportation, a.s. výkonným konferenčním projekčním systémem, elektricky stahovatelným plátnem, audio systémem vč. přípojných míst.


Středisko služeb školám Plzeň

V rámci několikaleté spolupráce se Střediskem služeb školám Plzeň jsme se podíleli na několika dodávkách a realizacích interaktivního a multimediálního vybavení do počítačové učebny a zasedacích místností. V roce 2015 jsme instalovali v budově informační dotykový kiosek
a reklamní LCD obrazovku. Pro ogranizaci také zajišťujeme technickou podporu při organizaci IT seminářů a školení včetně zapůjčení techniky.


Střední škola Bor


Hotelová škola Plzeň


Gymnázium Blovice