Valbek, spol. s r.o.

Valbek

 

Společnost Valbek byla založena v roce 1991 a zaměřuje se na projektování pozemních komunikací,
mostů, tunelů, kolejové dopravy, vodohospodářských staveb, pozemních staveb a dalších.
V České republice má tři pobočky – v Plzni, v Liberci a v Ústí nad Labem.
Právě pro pobočky Plzeň a Liberec jsme realizovali modernizaci zasedacích místností a řešili vybavení projekční a prezentační technikou.


Zodiac Galleys Europe s.r.o., Plzeň Bory

návrhy a realizace kompletního vybavení zasedacích a prezentačních místností včetně řešení specifických požadavků (rok 2012 – 2016)

 zodiac main

Firma ZODIAC AEROSPACE jako výrobní společnost působí v Plzni na Borských polích od roku 2001 a stále roste. V roce 2014 dosáhl počet zaměstnanců 700 osob. Společnosti ZODIAC AEROSPACE se podařilo získat zakázku na jediného dodavatele kuchyňských modulů pro nový typ letadla Airbus A320 ACP, což znamená do budoucna zajištění zakázek na následujících cca 15 let.

Od roku 2012 jsme od společnosti ZODIAC AEROSPACE získali řadu zakázek na kompletní návrhy a realizace AV vybavení nových zasedacích místností. Také jsme řešili úpravy stávajícího vybavení tak, aby odpovídalo aktuálním potřebám. Zadání některých projektů ze strany zákazníka obsahovalo řadu specifických požadavků. Na základě spokojenosti se splněním požadavků, funkčnosti řešení a flexibilnímu přístupu jsme získali i zakázku na vybavení zasedacích místností AV systémy v pobočce ZODIAC AEROSPACE v Tunisu.


Vědeckotechnický park Plzeň

vtp mainVědeckotechnický park v Plzni je klíčovým rozvojovým projektem iniciovaným a realizovaným městem Plzeň. Je lokalizován v jedné z nejúspěšnějších průmyslových zón v České republice, v Městském industriálním parku Plzeň Borská pole v blízkosti Západočeské univerzity.

Společnost PPC, s. r. o. v rámci realizace výstavby 3 nových budov „Plzeňský vědeckotechnologický park III“ získala zakázku na dodávku tří kompletů interaktivních setů TriumphBoard - interaktivních tabulí, projektorů, ozvučení na skrytých vertikálních systémech vč. souvisejících kabelových rozvodů, software a příslušenství dle projektové dokumentace.


Západočeské muzeum Plzeň

vybavení výstavní expozice dotykovými infopointy (2013)

museum mainZápadočeské muzeum v Plzni bylo založeno v roce 1878. Rozsahem historických, uměleckoprůmyslových i přírodovědných sbírek patří k největším muzejním ústavům v České republice.

V období 2013/2014 jsme zajištovali kompletní dodávku a montáž celkem 10 kusů speciálních INFOPOINTŮ, výroba probíhala dle zadané architektonické a konstrukční dokumentace. Účelem zařízení je předávat návštěvníkům ucelené informace o aktuální expozici v prostorách Západočeského muzea v Plzni, a to prostřednictvím audiovizuálních zařízení. Konstrukce stojanu byla navržena jako celokovový prvek tvořený podstavcem a svislým panelem se zabudovaným počítačem, jako zobrazovací a zároveň ovládací jednotka byl použit kvalitní a odolný dotykový displej.

 


BRUSH SEM s.r.o.

brush mainVýrobní společnost BRUSH SEM s.r.o. se sídlem v Plzni v České republice patří ke klíčovým světovým výrobcům turbogenerátorů. Navazuje na tradici výroby generátorů pod značkou ŠKODA, jež započala v roce 1924.
Společnost BRUSH SEM s.r.o. je součástí skupiny BRUSH již 15 let. Během této doby se objemy prodejů více než ztrojnásobily a její produktové portfolio se výrazně zmodernizovalo a rozšířilo. BRUSH SEM s.r.o. zaměstnává více než 800 lidí.

V roce 2012 jsme získali od společnosti BRUSH SEM s.r.o. zakázku na návrh a realizaci klientské stanice umístěné přímo na pracovišti. Zákazník požadoval, aby měli pracovníci snadný přístup do databáze obrazových a konstrukčních podkladů, a to i ve chvíli, kdy není přítomen mistr (oprávněný a odpovědný za přístup pomocí počítače k tomuto druhu podkladů). Výsledkem byl navržený komplet počítače a vhodného dotykového displeje umístěného do speciálního housingu, který chrání zařízení před poškozením. Počítačová jednotka je umístěna v uzavřené místnosti a přístup je pro běžné uživatele systémově omezen pouze na vybraná data. Obsah a přístup k datům může administrátor/mistr měnit dle uvážení, počítač není součástí firemní sítě.
Klíčovým prvkem při této realizaci byla nejen odolnost zařízení vzhledem k pracovnímu prostředí, ale i bezpečnost dat spolu s jejich přístupností.


Inteligentní podlahy, s.r.o. Plzeň

 podlahy main

Společnost Inteligentní Podlahy CZ, s.r.o. Plzeň představuje zcela ojedinělý projekt zahrnující KOMPLEXNÍ řešení interiérových podlah.

V roce 2012 jsme vybavili interiér showroomu společnosti Inteligentní podlahy. Jednalo se o zabudování prezentačního displeje přímo do nábytkové stěny a realizaci AV systému pro přepínání obsahu z různých zdrojů. Dále jsme vybavili showroom i výpočetní technikou včetně tiskových a síťových řešení a zabezpečení. Díky bezproblémové spolupráci se na nás mohou pracovníci kdykoliv obrátit a mají jistotu, že většina potíží nebo drobných zakázek je vyřízena do 24 hodin od nahlášení.


NESS Czech Republic Praha

 ness main

Společnost NESS Technologies je osvědčeným dodavatelem IT služeb pro více než 1500 významných zákazníků na celém světě. Jejich mnohokrát oceněné business a technologické služby jim přinášejí významnou přidanou hodnotu, zvyšují efektivnost i konkurenční výhodu.

V roce 2012 jsme pro společnost NESS Technologies Praha realizovali modernizaci 6 zasedacích místností. Jednalo se o vybavení projekční a prezentační technikou – kvalitní dataprojektory a elektricky stahovaná plátna s dálkovým ovládáním. Speciální důraz byl kladen na zabudování a maximální skrytí kabeláže tak, aby instalované prvky nenarušovaly interiér místností. Naši technici si také poradili s nestandardními podmínkami pro uchycení techniky do stropní konstrukce.

  


POVED s.r.o.

poved main

Společnost POVED s.r.o. (Plzeňský Organizátor VEřejné Dopravy) byla založena v květnu roku 2010. Jejími vlastníky jsou statutární město Plzeň a Plzeňský kraj. Společnost POVED vykonává servisní činnosti v oblasti veřejné dopravy pro město i kraj. Jejích služeb mohou využít obce i města.

V roce 2015 jsme dodali a nainstalovali ve společnosti POVED s.r.o. velkoformátový dotykový displej s úhlopříčkou obrazovky 65“ (165cm). Součástí dodávky bylo napojení na firemní počítače a výběr vhodného interaktivního software pro potřeby firmy. Interaktivní software dokázal zpestřit a zefektivnit porady, při kterých se například plánují trasy hromadné dopravy. Výsledkem je možnost ovládat počítač přímo pomocí displeje, kreslit nebo psát poznámky přímo na obrazové podklady (mapy) anebo okamžité ukládání výstupů z porady v digitální podobě. Samozřejmě včetně jejich okamžitého odeslání zúčastněným osobám. Při realizaci a zapojování kabeláže byl vzhledem k charakteru místnosti kladen důraz na co nejmenší zásah do interiéru, přičemž se v rámci toho podařilo skrýt i stávající, volně ložené kabely.