Využijte slevu 15 % až do konce září!

Pro velký zájem našich zákazníků jsme se rozhodli prodloužit naši narozeninovou akci k 15. výročí založení firmy. V ní nabízíme pro všechny školy a školky slevu 15 % na typovou projekční sestavu na klíč!

Je to už 15 let, co Vám naše společnost PPC s. r. o. pomáhá a přináší chytrá řešení pro Vaši práci. Díky individuálnímu přístupu a osobní komunikaci dokážeme navázat dlouhodobou spolupráci, jejímž výsledkem je fungující škola a spokojení uživatelé. Ať už se jedná o modernizaci stávající techniky v jedné učebně nebo o kompletní vybavení školy projekční a výpočetní technikou, zaručujeme Vám osobní přístup jak při realizaci zakázky, tak při následném servisu a systematické podpoře učitelů.

Jako dárek jsme pro Vás připravili jedinečnou

SLEVU 15 % na 1 ks typové sestavy na klíč!

(např. tabule + projektor + stojan + montáž)

 

Narozeninovou akci je možné uplatnit do 30. 9. 2020. Sleva se vztahuje na 1 vybranou typovou sestavu na klíč. Každý zákazník může po dobu trvání akce slevu využít nejvýše jednou. Slevovou akci mohou využít vzdělávací organizace na území ČR. Uvedenou slevu nelze vymáhat právní cestou.

 

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme konzultaci osobně, telefonicky nebo po emailu. Veškeré kontakty najdete ZDE.