Oslavte s námi naše 15. narozeniny!

K našemu 15. výročí jsme pro všechny školy a školky připravili slevu 15 % na typovou projekční sestavu na klíč nebo čištění a servis projekční techniky ZDARMA!

 

Už je to 15 let, co Vám naše společnost PPC s. r. o. pomáhá a přináší chytrá řešení pro Vaši práci. Za ty roky jsme navázali spolupráci se školami nejen v Plzeňském kraji. Díky individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi a důrazu kladenému na osobní komunikaci dokážeme navázat dlouhodobou spolupráci, jejímž výsledkem je fungující škola a spokojení uživatelé. Ať už se jedná o modernizaci stávající techniky v jedné učebně nebo o kompletní vybavení školy technikou, zaručujeme Vám osobní přístup jak při realizaci zakázky, tak při následném servisu a systematické podpoře učitelů.

 

Jako dárek jsme pro Vás připravili jedinečnou

SLEVU 15 % na 1 ks typové sestavy na klíč!

(např. tabule + projektor + stojan + montáž)

Narozeninovou akci je možné uplatnit od 1. 6. do 30. 9. 2020. Sleva se vztahuje na 1 vybranou typovou sestavu na klíč. Každý zákazník může po dobu trvání akce slevu využít nejvýše jednou. Slevovou akci mohou využít vzdělávací organizace na území ČR. Uvedenou slevu nelze vymáhat právní cestou.


Neplánujete v nejbližší době vybavit Vaše učebny novou audiovizuální technikou? I pro Vás máme dárek k našemu výročí.

Připravili jsme pro Vás nabídku

základní profylaxe (údržby) Vaší projekční techniky ZDARMA.

 

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme konzultaci osobně, telefonicky nebo po emailu. Veškeré kontakty najdete ZDE.

15let postFB 940x788px 2