Veletrh pracovních příležitostí při ZČU v Plzni

Pomocnou ruku jsme podali studentským organizacím IAESTE a SUS ZČU, které zajistili 16. března 2016 veletržní akci určenou zejména studentům, absolventům a lidem, kteří chtějí získat rozhled v oblasti pracovních příležitostí.

Do prostor, kde se konal veletrh, jsme zapůjčovali naši techniku, díky níž se několik tisíc návštěvníků snadno a rychle zorientovalo nejen v přehledu veletržních stánků, ale mohli si také najít další potřebné informace. A co hlavně, vyzkoušeli si jaké je to pracovat s dotykovými obrazovkami. Firmy i návštěvníci se shodli, že byli výraznými pomocníky při tak obrovské návštěvnosti a nasměrovali tak osoby správným směrem. Překvapením bylo také, že díky dotykovým obrazovkám nemusíte odbíhat k počítači. Při prezentaci, poradě či meetingu tak neztrácíte kontakt s ostatními a zaznamenáváte své nápady i nápady ostatních rovnou na obrazovku. Díky této technologii pracujete efektivně, šetříte čas, rozvíjíte v ostatních kreativitu, dáváte prostor dalším nápadům a navíc jste moderní. A to je to, co je pro Vás důležité.

Na veletrh práce při ZČU v Plzni zavítalo několik tisíc návštěvníků. Proč taky ne, když na této veletržní akci vystavovalo téměř 170 firem nabízejících pracovní příležitost, z nichž většina sídlí v rámci Plzeňského kraje nebo má zde pobočku. Nechyběly ani Top firmy, z nichž ne všechny jsou v dojezdové vzdálenosti, ale věříme, že jejich volbu bude díky nabízeným benefitům jistě řada návštěvníků silně zvažovat.