BarCamp ve Vědeckotechnickém parku Plzeň

Moderní interaktivní techniku jsme představili více než 1000 návštěvníkům plzeňského Barcampu, který se konal 28. března 2015 ve Vědeckotechnickém parku Plzeň. Barcamp je mezinárodní síť otevřených konferencí a workshopů, obyčejně se zaměřuje na nové trendy v internetových aplikacích, designu, nových technologiích, médiích, reklamě, podnikání a dalších souvisejících oborech.

Jsme velmi rádi, že měl náš tým možnost rozšířit mnoha lidem povědomí o této oblasti. Díky tomu jsme v malých, větších i rozsáhlých firmách rozvinuli názor, že jsme schopni dělat porady jiným stylem, než s již historickými flipcharty, které uklízečka na konci dne vyhodí a příští poradu se může začít na téměř stejné téma, jelikož si nikdo nic nepamatuje a záznam je již kdesi v polorozkladu. Studentům a učitelům jsme ukázali, jak využívat interaktivní techniku a software, který obsahuje, aby byly hodiny zábavné a efektivní.

Chcete vést také efektivní porady nebo zábavně učit studenty? Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 603 914 921 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.